Naujienos

Tarėsi, ką daryti, kad Ukmergėje būtų gera gyventi

„Drauge galime daug!”- šiuo moto Ukmergės meras Rolandas Janickas ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Ukmergės filialo atstovai aktyvius gyventojus ir specialistus ketvirtadienį pakvietė į konferenciją. Joje susirinkusieji kalbėjosi ką kiekvienas iš mūsų gali ir turi padaryti, kad Ukmergėje būtų geriau gyventi, kad žmonės norėtų čia likti, o išvykusieji grįžti ir gyventi bei dirbti ne tik šiame mieste, bet ir visoje Lietuvoje.

Savo mintimis apie tai, ką daro Vyriausybė bei pasiūlymais ukmergiškiams pasidalino Vidaus reikalų viceministras Giedrius Surplys. Diplomatas Vygaudas Ušackas kalbėjo apie geopolitinę aplinką, o SEB banko prezidento patarėjas, finansų analitikas Gitanas Nausėda pristatė atskirų pasaulio valstybių ekonomines prognozes ir kaip jų kontekste atrodo Lietuva. Paaiškėjo, kad 2017 m. gruodžio mėnesį pirmą kartą Lietuvoje užfiksuotas didesnis imigrantų skaičius nei emigravusių iš Lietuvos. Konferencijos dalyviai svarstė, ar jau galima sakyti, kad tai yra lūžio taškas? Jie diskutavo, kodėl žmonės palieka Lietuvą ir kokios priežastys lemia tokią sparčią emigraciją.

CPVA Viešosios ir privačios partnerystės skyriaus ekspertė Neringa Pažūsienė pakvietė verslą aktyviau naudotis VPSP galimybėmis, kalbėjo apie teisinius pokyčius nuo 2018 metų bei pasidalino savivaldybių planais rengiant ir įgyvendinant partnerystės projektus.

Konferenciją „Drauge galime daug“ 2018 m. sausio 11 d. organizavo Ukmergės rajono savivaldybė ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Ukmergės filialas.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija yra organizavusi konkursą dėl A. Smetonos dvaro teritorijos vystymo ir priežiūros koncesijos, tačiau jam neįvykus, infrastruktūra buvo išnuomota. Tiesa, savivaldybė turi planų, kuriuose projektuose galima būtų taikyti VPSP būdą.

Daugiau informacijos apie projektą rasite čia.

Daugiau VPSP naujienų rasite čia.

Paskutinė atnaujinimo data: 2018 04 09