VPSP projektų rengimas - Renginiai

Tarptautinė konferencija „Pan-Baltic Infrastructure Summit“

2019 m. spalio 3 d. Taline (Estijoje) įvyks jau trečius metus iš eilės organizuojama tarptautinė konferencija Pan-Baltic Infrastructure Summit „INFRA 2019“ skirta skatinti regiono masto diskusiją apie Baltijos šalių infrastruktūros plėtros perspektyvas.

Renginio metu bus pristatyta Lenkijos regionų patirtis didinant energijos vartojimo efektyvumą pastatuose įgyvendinant kompleksinius renovacijos projektus, Rygos aplinkkelio (Kekava) viešosios ir privačios partnerystės projektas, energijos vartojimo efektyvumo gerinimo, elektros gamybos iš atsinaujinančiųjų šaltinių dalies didinimo planas Estijoje bei kiti aktualūs Baltijos šalių infrastruktūros plėtros klausimai.

Renginio dienotvarkė dar formuojama, todėl valstybės, verslo ir finansų rinkų bei tarptautinių organizacijų atstovai kviečiami ne tik diskutuoti apie bendrus iššūkius ir tikslus bet ir tapti vienu iš konferencijos pranešėju!

Viešojo sektoriaus atstovams dalyvavimas konferencijoje nemokamas.

Renginį organizuoja „BaltCap“, viena didžiausių privataus ir rizikos kapitalo fondų valdytoja Baltijos šalyse, bendradarbiaujant su advokatų kontora „COBALT“.

 

Daugiau informacijos: http://www.infrasummit.eu/.

Paskutinė atnaujinimo data: 2019 07 11