Viešojo ir privataus sektorių partnerystė - Naujienos

CPVA lankėsi Latvijos delegacija

LV.jpg

Spalio 15-16 d. CPVA lankėsi delegacija iš Latvijos. Vizito tikslas – susipažinti su Lietuvos investicijų planavimo bei viešosios ir privačios partnerystės sistemomis, pasidalinti praktika bei patirtimi.

Latvijos delegacijos sudėtis labai įvairi – tai savivaldybių, ministerijų, viešosios ir privačios partnerystės asociacijos Latvijoje ir kitų įstaigų atstovai.

CPVA ekspertai Jekaterina Šarmavičienė, Linas Jasiukevičius, Ieva Dženkauskaitė ir Dominykas Pošiūnas pristatė svečiams Lietuvos investicijų planavimo sistemą, viešosios ir privačios partnerystės kelią, prasidėjusį paskelbus Lietuvos nepriklausomybę, bei dalinosi sukaupta patirtimi, praktika ir pasiekimais.

Svečiai iš Latvijos taip pat lankėsi įgyvendinamuose viešosios ir privačios partnerystės projektuose – Santariškių medicinos miestelio parkinge, Balsių mokykloje ir Vilniaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate.

Savo įžvalgomis įgyvendinant viešosios ir privačios partnerystės projektus pasidalino ir Vilniaus miesto savivaldybės viešosios ir privačios partnerystės skyriaus atstovas.

  • Latviai_studyvisit_20191017_photo2.jpg
  • Latviai_studyvisit_20191017_photo1.jpg
1 / 1
Paskutinė atnaujinimo data: 2019 10 17