Renginiai

VPSP projektai Lietuvoje: šiandien ir rytoj

2018 m. spalio 30 dieną Centrinė projektų valdymo agentūra kviečia į viešos ir privačios partnerystės (VPSP) projektų Lietuvoje pristatymo renginį.

Centrinės projektų valdymo agentūros ekspertai pristatys šiandieninę situaciją VPSP srityje, įgyvendinamus ir dar tik planuojamus projektus.

Taip pat renginyje kalbės ir savo projektus išsamiai pristatys:

Krašto apsaugos ministerija: Karinio dalinio vystymas Šilalės rajone; Karinio dalinio vystymas Rokantiškių kaime (Vilniaus rajonas) ir Karinio dalinio vystymas Šiaulių regione.

Klaipėdos miesto savivaldybė: Sporto ir laisvalaikio komplekso statyba.

Klaipėdos rajono savivaldybė: 1. Gargždų sporto ir sveikatingumo kompleksas. 2. Daugiafunkcinio centro Sendvario seniūnijoje (Klaipėdos raj.) statyba, priežiūra ir veiklos vykdymas.

Vilniaus miesto savivaldybės: Lazdynų baseino modernizavimas, priežiūra ir veiklos vykdymas.

Šis renginys bus puiki galimybė užmegzti bendradarbiavimą, ieškoti partnerių bei skleisti jau sukauptą patirtį. Kviečiame renginio dalyvius aktyviai įsitraukti ir kartu su mumis sukurti prasmingą renginį.

Valstybės ir savivaldybių institucijas raginame: pristatykite savo projektus ar jų idėjas stendais, informaciniais bukletais ar kita Jūsų pageidaujama forma.

 

Renginio data: 2018 10 30

Renginio vieta: Vilnius (konkreti vieta bus tikslinama)

Renginio trukmė: nuo 13 iki 17 val.

Kilus klausimams kreipkitės: Rosita Saukaitė, Komunikacijos skyriaus komunikacijos specialistė, tel. 85 219 1568.

Renginys nemokamas. Dalyvių registraciją vykdome internetu – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAEV-kYwr59v4sly8gTc72r_mhZOxNrkzY29p3dwSbL3drZg/viewform

Renginys finansuojamas ES lėšomis.

 
Paskutinė atnaujinimo data: 2018 10 24