Naujienos

Skyriaus ekspertai vedė mokymus delegacijai iš Ukrainos

coins-948603_1280.jpg

2018 m. rugsėjo 14 d. CPVA VPSP skyriaus specialistai kartu  su Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacija (LT VCA) organizavo investavimo mokymus, į kuriuos buvo pakviesta Ukrainos pareigūnų delegacija („UkraineInvest“, Kijevo miesto valstybinė administracija ir Ukrainos geležinkeliai).

Pirmąją dienos dalį pranešimus skaitė CPVA VPSP skyriaus viršininkė Jekaterina Šarmavičienė ir Neringa Pažūsienė. Mokymų sesiją organizavo profesionalų komisija – Viktorija Vaitkevičienė (INVEGA), Kristina Vaskelienė (VIPA ), Arvydas Sutkus (LIC), Audrius Zabotka (išorės finansavimo ekspertas) ir Šarūnas Stepukonis (BaltCap).

Taip pat mokymų metu vyko darbas grupėse, kurių metu buvo įvertinti šeši infrastruktūros projektai ir gautos patyrusių viešojo ir privataus sektoriaus ekspertų rekomendacijos. Projektai buvo pristatyti šiose srityse: valstybinės ligoninės, kelių eismo saugumas, viešasis transportas, logistika ir aviacija.

Geriausias projektas dalyvaus Baltijos šalių infrastruktūros forume Rygoje (Latvija) 2018 m. spalio 11 d.

Renginys buvo organizuotas bendradarbiaujant su Užsienio reikalų ministerija, Centrine projektų valdymo agentūra, Viešųjų investicijų plėtros agentūra (VIPA), UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) ir Lietuvos inovacijų centru (LIC).

Paskutinė atnaujinimo data: 2018 09 20