Naujienos

Rinkos konsultacija dėl Šiaulių AVPK projekto atrankos sąlygų

Šauliai 1.jpg

 

2020 m. lapkričio 16 d. CVP IS paskelbta rinkos konsultacija dėl viešosios ir privačiosios partnerystės projekto „Šiaulių AVPK pastato Šiauliuose, Purienų g. 48 projektavimas, statyba ir paslaugų teikimas” https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2020-618356.

Konsultacijos tikslas – gauti suinteresuotų rinkos dalyvių nuomonę dėl pagrindinių pirkimo dokumentų sąlygų: minimalių tiekėjų kvalifikacinių reikalavimų, atrankos ir pasiūlymų vertinimo kriterijų, techninės specifikacijos nuostatų bei esminių projekto įgyvendinimo reikalavimų, dėl kurių nebus vedamos derybos.

2020 m. lapkričio 18 d. įvyko nuotolinė vieša konsultacija dėl projekto, kurios metu buvo pristatytos atrankos dokumentų sąlygos. Viešosios konsultacijos prezentaciją galite rasti čia. Taip pat kviečiame peržiūrėti ir video medžiagą, pristatančią Šiaulių AVPK veiklą bei teritoriją, kurioje bus įgyvendintas projektas http://www.youtube.com/watch?v=oFGvTTz5Yzc&feature=youtu.be.

Įgyvendinus šį projektą bus optimizuota Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato  infrastruktūra, padidintas turto valdymo efektyvumas, pagerintos darbo sąlygos komisariato darbuotojams bei gerinama teikiamų viešųjų paslaugų kokybė. Privačiam subjektui bus perduodamos statinių projektavimo, statybos ir įrengimo darbai, statinių administravimas, jų priežiūra bei teritorijos ir pastatų valymo, atliekų tvarkymo darbai.

Lietuvos Respublikos Vyriausybė rugpjūčio 19 d. pritarė šio projekto  įgyvendinimui viešojo ir privataus subjektų partnerystės būdu. Tai jau ketvirtas Policijos departamento vykdomas VPSP projektas. Policijos departamentas įgaliojo Centrinę projektų valdymo agentūrą organizuoti ir atlikti skelbiamų derybų procedūras iki sutarties pasirašymo.

Privataus subjekto atranką numatoma paskelbti dar lapkričio 30 dieną. Partnerystės sutartį planuojama pasirašyti penkiolikos metų laikotarpiui. Planuojama, kad naujasis pastatas, iškils per trejus metus, o paslaugų teikimo trukmė – dvylika metų.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020 11 18