Naujienos

Savivaldybių viešosios ir privačios partnerystės projektai laukia investuotojų

window-770535_960_720.jpg

Centrinės projektų valdymo agentūros surengtoje trečiojoje viešosios ir privačios partnerystės (VPSP) projektų mugėje Ukmergės, Trakų ir Klaipėdos rajonų savivaldybių atstovai investuotojams, finansuotojams bei konsultantams pristatė rengiamus projektus ir bendradarbiavimo galimybes.

Pasak savivaldybių atstovų, aktualiausios jų problemos – prasta gatvių ir apšvietimo infrastruktūros būklė, todėl šiuo metu rengiami projektai daugiausia yra skirti šių problemų sprendimui. Ribotas finansines galimybes turinčios savivaldybės aktyviai ieško investuotojų, kuriems būtų patrauklu šiuos projektus įgyvendinti viešosios ir privačios partnerystės būdu.            

Ukmergės rajono savivaldybė planuoja įgyvendinti daugiau nei 15 mln. eurų vertės Ukmergės transporto infrastruktūros modernizavimo projektą ir atnaujinti 5 gatves, esančias šalia  pagrindinių miesto verslo zonų.

Modernizuoti ir išplėsti gatvių apšvietimo sistemą penkiuose rajono miestuose planuoja Trakų rajono savivaldybė. Pirmąjį projektą, kurio investicijų vertė – 850 tūkst. eurų, numatoma įgyvendinti Lentvaryje.   

Klaipėdos rajono savivaldybė rengiasi modernizuoti ir plėsti gatvių bei kelių apšvietimo sistemą Gargždų ir Priekulės miestuose, taip pat dar 39 rajono miesteliuose ir kaimuose. Projekto investicinė vertė siekia 7,2 mln. eurų. Gargžduose taip pat numatoma statyti sporto ir sveikatingumo kompleksą su baseinu, ledo arena bei universalia sporto sale (projekto vertė – 20 mln. eurų), o sparčiai augančioje Sendvario seniūnijoje – daugiafunkcinį centrą, kuriame planuojama įrengti darželį, progimnaziją ir biblioteką. 

Susipažinti su projektų pristatymų medžiaga galima pateiktose nuorodose:

1. Klaipėdos rajono savivaldybės projektai:

2. Trakų rajono savivaldybės projekto pristatymas (1.3 MB );

3. Ukmergės rajono savivaldybės projekto pristatymas (5.3 MB )

Paskutinė atnaujinimo data: 2019 10 03