Naujienos

Panevėžyje oficialiai atidarytas komisariatas su areštine

Nors komisariatas ir areštinė Panevėžyje pradėjo veikti nuo 2022 m. spalio 7 d., tačiau policijos darbuotojai tik dabar baigė kraustymosi darbus ir jau pilnai gali džiaugtis naujai pastatytos infrastruktūros privalumais. Oficialiai komisariatas ir areštinė yra atidaromi šiandien, gruodžio 8 d.  

PPPpnvz.jpg

„Pagaliau ir Panevėžys turi savo Policijos komisariatą. Dar 2001 metais tuometinė policijos vadovybė ieškojo sprendimų, kaip sukelti visas pajėgas į vieną vietą. Sprendimų teko ieškoti beveik 22 metus. Šiandien, 2022 metais, mes turime sprendimą. Turime šiuolaikišką, patį naujausią Lietuvos policijos komisariatą“, – sako Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas.  

Šį projektą Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos įgyvendina kartu su privačiu partneriu bendrove „Salvinta“ ir jos dukterine įmone „PPP projektas 1“. Tai jau ne pirmas Policijos departamento bendradarbiavimo su verslu, pasitelkiant viešąją ir privačią partnerystę, projektas. 

Už infrastruktūros sukūrimą, jos priežiūrą ir paslaugų teikimą per visą sutarties laikotarpį privačiam partneriui bus sumokėta apie 28,7 mln. eurų realia verte (be PVM). Bendrovė „PPP projektas 1“ įsipareigoja infrastruktūrą prižiūrėti 12 metų.  

Nuo pat šio viešosios ir privačios partnerystės projekto rengimo pradžios ir iki šiol aktyvią pagalbą Policijos departamentui teikia Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) Viešosios ir privačios partnerystės kompetencijų centro ekspertai.  

Paskutinė atnaujinimo data: 2023 05 25