Naujienos

Klaipėdos rajone rengiamasi statyti daugiafunkcinį centrą – savivaldybė tai įgyvendins kartu su privačiu partneriu

Sendvaris foto.jpg

Klaipėdos rajono savivaldybė įgyvendins daugiafunkcinio centro Sendvario seniūnijoje projektą kartu su privačiu partneriu. Tai – dar vienas viešosios ir privačios partnerystės (VPSP) pavyzdys. 

Šių metų spalio 21 d. Klaipėdos rajono savivaldybės administracija pasirašė sutartį su privačiu partneriu bendrove „Sip2“ ir jos dukterine įmone „Sip3“. Šios bendrovės bus atsakingos už daugiafunkcinio centro suprojektavimą, statybą ir priežiūrą. 

 Daugiafunkcinio centro projektas bus skirtas ikimokykliniam ir pradiniam ugdymui (iš viso 780 vietų), infrastruktūra pritaikyta sporto ir kultūros paslaugoms, taip pat planuojama įrengti lauko žaidimų ir sporto aikšteles, automobilių stovėjimo vietas, sutvarkyti takus ir želdinius. Numatoma, kad bendras pastatų plotas sieks iki 8 500 kv. m. teritorijoje, esančioje Klaipėdos rajono savivaldybės Sendvario seniūnijoje, Triušelių kaime.  

Ekspertinę pagalbą atrenkant privatų partnerį Klaipėdos rajono savivaldybei teikė Centrinės projektų valdymo agentūros VPSP ekspertai. Per visą sutarties laikotarpį privačiam partneriui bus sumokėta apie 27,7 mln. eurų (be PVM) realia verte. Bendrovė „Sip3“ įsipareigoja sukurtą infrastruktūrą prižiūrėti 12 metų. 

Daugiau apie projektą galima rasti čia.
 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023 05 25