Naujienos

Kauno rajono savivaldybė ieško privataus partnerio

michael-schiffer-h3xcxHg4AG8-unsplash.jpg

Kauno rajono savivaldybė CVP IS paskelbė viešojo pirkimo procedūras privačiam investuotojui atrinkti. Viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės projektas leis Kauno rajono gyvenvietėms ir miesteliams gerinti apšvietimo ir jo valdymo paslaugą. Paraiškų iš kandidatų laukiama iki 2020 m. rugsėjo 30 d.

Projekto tikslas yra užtikrinti kokybišką gatvių apšvietimą, padidinant Kauno rajono savivaldybės gatvių apšvietimo sistemos energetinį efektyvumą, atnaujinant Kauno rajono savivaldybės gatvių apšvietimo infrastruktūrą, diegiant modernias ir efektyvias apšvietimo bei valdymo priemones.

Projekto vertė - 12,26 mln. Eur su PVM (nominalia verte). Partnerystės sutartį planuojama pasirašyti 15 metų laikotarpiui.

Vykdant projektą bus siekiama, kad privatus partneris pasidalytų savo profesinėmis žiniomis ir vadybos įgūdžiais, inovatyviu požiūriu, didesniu efektyvumu ir rezultatyvumu diegiant efektyvias priemones.

Su privataus partnerio atrankos dokumentais galima susipažinti čia.

Daugiau informacijos apie projektą čia.

Tai jau ne pirmas projektas kurį Kauno rajono savivaldybė vykdo viešojo ir privataus sektorių partnerystės būdu. Didžiausio Baltijos šalyse privataus fondų valdytojo „BaltCap“ fondas „BaltCap Infrastructure Fund“ ir Kauno rajono savivaldybė pasirašė 15 metų trukmės viešosios ir privačios partnerystės (VPSP) sutartį, kuria fondas įsipareigojo atnaujinti ir prižiūrėti švietimo infrastruktūros objektus Mastaičiuose, Kačerginėje ir Zapyškyje. „BaltCap Infrastructure Fund“ investuos 13,6 mln. eurų į dviejų mokyklų bei baseino atnaujinimą ir vienos mokyklos naują statybą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020 09 09