Naujienos

10 CPVA specialistų jau laiko rankose CP3P Foundation sertifikatą

CP3P+Foundation Badge
CP3P+Foundation Badge https://ppp-certification.com/certification

Viešosios ir privačiosios partnerystės (VPSP) pagrindų (įvadiniai) mokymai (angl. #CP3P Foundation), kurie vyko šių metų kovo 26-28 d., buvo intensyvūs ir interaktyvūs. Jų metu mokymų dalyviai ne tik klausėsi, bet ir patys dalyvavo pristatydami metodines nuostatas bei spręsdami įvairius klausimus, kuriuos užduodavo mokymus vedęs patyręs VPSP ekspertas iš Didžiosios Britanijos Maurice Diamond. Baigus kursą kovo 29 d. CPVA ir kitų įstaigų specialistai laikė egzaminą.

Galime pasidžiaugti, kad net 10 CPVA specialistų išlaikė VPSP pagrindų (įvadinių) mokymų egzaminą ir gavo tai patvirtinantį sertifikatą. Šis sertifikatas reiškia, kad jį turintis asmuo turi pakankamai žinių ir supratimą apie VPSP procesą. Šią sritį išmanančio bei sertifikuoto specialisto dalyvavimas VPSP projektų rengime bei įgyvendinime leis pasiekti geresnių VPSP įgyvendinimo rezultatų.

CP3P Foundation egzamino išlaikymas – tai tik pirmas žingsnis link profesionalaus VPSP eksperto žinių patvirtinančio  sertifikato „CP3P Certified PPP Professional“, kuris įgyjamas išlaikius dar du egzaminus: VPSP rengimo (PPP Preparation) ir VPSP įgyvendinimo (PPP Execution). Daugiau informacijos apie sertifikavimo galimybes rasite paspaudę nuorodą https://ppp-certification.com/certification. Siekiame, kad CPVA ir jos darbuotojai tobulėtų ir savo klientams teiktų profesionalias konsultacijas, todėl neapsiribojame pirmuoju egzaminu ir ruošiamės naujiems iššūkiams.

Paskutinė atnaujinimo data: 2019 05 17