Valstybės strateginių tikslų ir finansų valdymo tobulinimas - Naujienos

„Valstybės strateginių tikslų ir finansų valdymo tobulinimo“ rubrikoje – apie viešųjų finansų valdymą

valdymo tobulinimas.jpg

CPVA Viešosios ir privačios partnerystės skyriaus ekspertai kartu su LRV Kanceliarija ir Finansų ministerija siekia didinti efektyvų viešojo sektoriaus išteklių naudojimą. Šiuo tikslu yra įgyvendinamas Viešųjų investicijų efektyvumo didinimo projektas, kuris siekia pagerinti viešojo valdymo sprendimų ir jų įgyvendinimo kokybę ir padidinti viešojo valdymo institucijų veiklos bei valstybės išteklių panaudojimo efektyvumą.

Projekto apimtyje yra įgyvendinamos strateginio planavimo sistemos  bei biudžeto formavimo sistemos pertvarkos, kuriomis siekiama integruotos ir optimizuotos strateginio planavimo ir atsiskaitymo sistemos bei su tuo susieto skaidriau, efektyviau planuojamo ir labiau suprantamo biudžeto.

„Valstybės strateginių tikslų ir finansų valdymo tobulinimo“ rubrikoje pateikiama informacija apie pertvarkų projektų planuojamus darbus ir vykdymo eigos rezultatus, taip pat pateikiama kitų šalių praktika strateginio planavimo ir biudžeto formavimo srityse. Rubrikoje bus  nuolat talpinama ir atnaujinama aktuali informacija, kuria galės naudotis visos viešojo sektoriaus institucijos.

Paskutinė atnaujinimo data: 2018 05 23