Valstybės strateginių tikslų ir finansų valdymo tobulinimas - Naujienos

Konferencijoje „Signals 2017“ diskutavome apie biudžeto reformą

Valstybės kontrolės organizuojamoje pirmojoje viešojo sektoriaus konferencijoje „Signals 2017“, kuri yra skirta palaikyti ir plėtoti darnų požiūrį į valstybės ateitį, dalyvavo ir CPVA atstovai. Viešosios ir privačios partnerystės skyriaus viršininkė Jekaterina Šarmavičienė kartu su kolegomis iš įvairių institucijų diskutavo apie biudžeto valdysenos reformą ir ieškojo sprendimų, kurių būtų galima imtis, kad ši pertvarka Lietuvoje būtų įgyvendinta.

Lapkričio 28 d. vykusioje konferencijoje Lietuvos ir Europos viešojo sektoriaus institucijų vadovai, mokslininkai, apžvalgininkai bei verslininkai diskutavo apie svarbiausius iššūkius, su kuriais susiduria šalies viešasis sektorius ir kuriuos būtina spręsti nedelsiant, taip pat pristatė sėkmingus Lietuvos ir kitų šalių gerosios praktikos pavyzdžius.

Pasak renginio organizatorių, šių metų signalai yra šie: valstybės biudžeto valdysenos ir švietimo bei bendrojo ugdymo problemos. Konferencijos dalyviai diskutavo esminiais klausimais, kurie neatsiejami nuo tvarios valstybės plėtros: kodėl biudžetas vis dar formuojamas atsietas nuo strateginių tikslų, o investicijomis vadiname pirkimus, skirtus gerinti kasdienės veiklos aplinką? Kodėl Lietuvos mokinių pasiekimai signalizuoja apie negerėjančią padėtį švietimo srityje? Ką darome ne taip?

Konferenciją organizavo Valstybės kontrolė – aukščiausioji audito institucija kartu su INTOSAI, British Council Lithuania ir LRT.

Daugiau naujienų galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2018 04 09