Naujienos

Tarptautiniuose mokymuose apie VPSP sutarčių valdymą – atstovai ir iš Lietuvos

konferencija.jpg

2018 m. balandžio 25 d. Romoje (Italija) vyks viešosios ir privačios partnerystės sektoriaus sutarčių valdymo mokymai. Šiuos mokymus organizuoja „Global Infrastructure Hub“ su Europos investicijų banko (EIB) pagalba. Seminare bus suteikiama galimybė išgirsti apie tarptautines praktikas ir patirtis VPSP sutarčių valdyme. Juose dalyvaus ir CPVA Viešosios ir privačios partnerystės skyriaus ekspertės Neringa Pažūsienė bei Ilona Budvytienė.

Šiuo metu „Global Infrastructure Hub“ (www.gihub.org) baigia kurti pamatinę VPSP sutarčių valdymo priemonę. Bendradarbiaudama su nepriklausoma profesionalių paslaugų bendrove „Turner and Townsend“, organizacija išnagrinėjo pagrindinę informaciją apie maždaug 250 veikiančių VPSP visame ekonomikos sektoriuje (t. y. transporto, vandens, atliekų, energetikos). Seminare bus pristatyta keletas išsamių tyrimo atvejų. Be to, jo metu bus sudaryta galimybė spręsti kai kurias sutarčių valdymo problemas ir pasidalinti patirtimi tarp EIB narių.

„Global Infrastructure Hub“ taip pat suteiks galimybę EIB nariams dalyvauti atskirame VPSP rizikos paskirstymo seminare, kuris vyks toje pačioje vietoje kitą dieną, 2018 m. balandžio 26 d. Jo metu bus pristatyta informacija, kuri buvo parengta bendradarbiaujant su pasauline advokatų kontora „Norton Rose Fulbright“. Tokio pobūdžio mokymus organizacija jau buvo surengusi 2017 m. visame pasaulyje.

Paskutinė atnaujinimo data: 2018 04 25