Naujienos

Dar daugiau funkcionalumų SNA skaičiuoklėje!

open-book-library-education-read-159621.jpg

Šiuo metu jau galima susipažinti su atnaujinta investicijų projektų rengimo SNA skaičiuokle, kurioje įdiegtos priemonės leidžia lengviau ir paprasčiau įvertinti VPSP projekto finansinį gyvybingumą. Iki šiol projektų rengėjams VPSP projektuose šį vertinimą reikėjo atlikti savarankiškai, tačiau dabar skaičiuoklėje tam sukurti specializuoti darbalapiai, kuriuose detalizuojama, kokią informaciją reikia pateikti, kokias prielaidas taikyti – rodiklius skaičiuoklė apskaičiuos pati.

Kas yra finansinio gyvybingumo vertinimas ir kaip jį atlikti – informacija pateikiama atnaujintose Viešojo ir privataus sektorių partnerystės tikslingumo vertinimo ir partnerystės klausimyno rengimo metodinėse rekomendacijose. Pastarasis dokumentas papildytas finansinio gyvybingumo vertinimo priedu, kuriame pateikiami paaiškinimai ir nurodomi turimi atlikti tokio vertinimo žingsniai.

Atnaujinta SNA skaičiuoklė ir rekomendacijos įsigalioja nuo 2018 m. liepos 9 dienos. Tačiau VPSP projektų rengėjai gali rengti dokumentus ir teikti juos vertinimui nelaukę šios datos.

Paskutinė atnaujinimo data: 2018 06 12