Naujienos

CPVA VPSP ekspertai susitiko su tarptautinės konsultacinės kompanijos „Gowling WLG“ atstovais

meeting.jpg

2018 m. birželio 19 d. CPVA VPSP ekspertai Neringa Pažūsienė ir Linas Jasiukevičius susitiko su tarptautinės konsultacinės kompanijos „Gowling WLG“ Europos verslo vystymo vadovu Julian Henwood ir šios kompanijos teisininke Sandra Juozaitiene.

Susitikimo metu CPVA pristatė savo patirtį vertinant ir teikiant pagalbą viešojo sektoriaus institucijoms rengiant ir įgyvendinant viešojo ir privataus sektorių partnerystės (VPSP) projektus (angl.  Public private partnership) bei šiuo metu Lietuvoje įgyvendinamus bei planuojamus partnerystės projektus.

Iš savo pusės kompanijos „Gowling WLG“ atstovai pristatė turimą kompanijos patirtį VPSP srityje bei pasidalino įžvalgomis rengiant partnerystės projektus. Kadangi „Gowling WLG“ turi didelę patirtį teikiant pagalbą Jungtinėje Karalystėje tiek viešajam sektoriui, tiek ir privatiems investuotojams, įgyvendinant VPSP projektus krašto apsaugos sistemoje, transporto bei energinio efektyvumo srityse, buvo susitarta bendradarbiauti keičiantis informacija ir gerąja praktika.

Paskutinė atnaujinimo data: 2018 06 22