Naujienos

Atnaujinta svetainė – tikslingai pritaikyta lankytojų poreikiams

svetaine.jpg

Nauja svetainė www.ppplietuva.lt jau prieinama lankytojams, mūsų klientams, kolegoms ir partneriams. Tai yra vieta, kur galite gauti visą jums aktualią informaciją apie VPSP iš vienų rankų. 

Naujoji svetainė sudaryta piramidės principu, kuri padalinta į keturias pagrindines rubrikas, susijusias viena su kita ir padėsiančias geriau susiorientuoti CPVA Viešosios ir privačios partnerystės skyriaus veikloje bei kokios pagalbos galite sulaukti iš skyriaus ekspertų.

Pirmoji rubrika „Valstybės strateginių tikslų ir finansų valdymo tobulinimas“ leis sužinoti, kokie Vyriausybės projektai yra įgyvendinami, siekiant efektyvesnio strateginio planavimo ir biudžeto formavimo bei kaip VPSP skyrius prisideda prie šių projektų įgyvendinimo.

Antroji rubrika „Viešųjų investicijų finansavimo šaltiniai“ pristato viešųjų investicijų finansavimo šaltinių katalogą – įrankį, suteikiantį pradinę informaciją tiems, kas domisi 2014-2020 m. laikotarpio Europos Sąjungos ir kitų finansinių priemonių teikiamomis projektų finansavimo galimybėmis.

Trečiojoje rubrikoje „Viešųjų investicijų projektų rengimas“ pristatyta visa reikalinga informacija investicijų projektų rengėjams ir jų vertintojams. Čia rasite naujausias skaičiuoklių bei dokumentų versijas, aktualius renginius ir susijusias naujienas.

Ketvirtoji rubrika „Viešojo ir privataus sektorių partnerystė“ pristato, kas yra viešojo ir privataus sektorių partnerystė, kiek ir kokių projektų partnerystės būdu yra įgyvendinama Lietuvoje, kokie yra gerieji užsienio pavyzdžiai.

Naujoje svetainėje nuo šiol rasite viską, kas susiję su VPSP skyriaus ekspertų veikla ir gausite visą reikiamą pagalbą. Ši svetainė pritaikyta vartotojų patogumui.

Paskutinė atnaujinimo data: 2018 04 27